Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KLO & ALEN INTIMO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313508C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhime industriale ne fushen e konfeksioneve , te veshjeve me materiale te blera me mjete te veta shoqerise dhe tregtimi i ketyre prodhimeve ne Shqiperi dhe jashte saj. Import - esport , tregtimi i konfeksioneve , veshjeve te ndryshme dhe tekstile . Prodhim veshjesh te gatshme dhe artizanale te te gjitha llojeve , import eksport i tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alma Buēiza 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Alma Buēiza
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KLO & ALEN INTIMO
KLO & ALEN INTIMO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!