Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MARFISH SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313510O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Gjuetia dhe tregtimi i peshkut e molusqeve te te gjitha formave te gjuetise, Koc,Pellagjik, Mrezh etj. Import eksport i peshkut te fresket dhe te ngrire. Import eksport i molusqeve dhe depurimi i tyre. Import eksport i produkteve te marinuara e te kriposura ( Bakalaro ) te tymosura dhe ato te konservuara. Import eksport i pajisjeve dhe te teknologjise se peshkimit. Magazinimi i te gjitha produkteve e nenprodukteve me origjine peshku e molusqe. Aktivitet ne akuakultur te ujrave te ndryshme. Dhenia me qera e pajisjeve se teknologjise se peshkimit, magazinave etj. Ka te drejte te bashkpunoj me qellim fitimi ne nderrmarje ose shoqeri te tjera te cfaredo lloji tipi dhe sido qe te jene krijuar ato. Cdo lloj tjeter aktiviteti financiar tregtar industrial ndertimi qe do te shiihet ne interes te realizimit te objektit social te saj. Shoqeria gjithashtu ka te drejte te japi hua financime per te tretet per shoqeri qe lidhen me te ose per shoqerite qe kontrollohen nga vete ortaket. Mundet gjithashtu te marre ndihma ose financime nga cfaredo enti publik ose privat shqiptar apo i huaj, nga institute bankare ose nga shoqeri qe lidhen me te ose qe kontrollohen nga ortaket.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roland Shehu 50
Raimond Braholli 50
Sektori ekonomik: gjueti
Administratorė: Roland Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MARFISH SHPK
MARFISH SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!