Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DYRMISHI - KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314016O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e studimeve,projekteve,shfrytezimit te gurorcve, hapje tunelesh, prodhim te materialeve inerte dhe impjante, coptim perpunim e prodhim te materialeve te ndertimit, prodhimit te betonit, parafabrikate, kontruksione per ndertimin e pallatave, objekteve industrial, ujesjellesa e kanalizime, ndertim rrugesh, veprash hidroenergjitike, hece, hidrocentrale etj.B)Ruajtje,transport dhe perdorim te lendeve plasese ne Shqiperi dhe jashte saj. C) Import eksport e tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshem ushqimor e industrial te perdorimit te gjere, fruta- perime, prodhime bujqesore dhe blektorale,orendi shtepiake,makina e makincri te renda,autovetura si dhe pjese kembimi te tyre,goma e bateri, konfeksione tekstile, paisje elektroshtepiake, hidrosanitare, materiale ndertimi, artikuj mobilerie, kancelarie, pllake per shtrim e veshje, kinkaleri , kancelari zyre e shkolle. Tregtim bimesh medicinale, eterovajore, plehrash e prodhime kimik, prodhimesh kozmetik dhe estetik. D)Ndertimin, investimin, rikonstruksionin e godinave civile dhe ekonomikc , industriale, turistike, bujqesore, ujesjellesa kanalizime, rrugeve, veprave te ndryshme te artit ne fushen e ndertimit, punime dheu,sistemime,tarracime terrenesh,punime mbrojtje dhe sisteme hidraulike.etj.Sherbime ne ndertim; punime duralumin e punim pllaka gipsi. E) Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe pasagjeresh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Geront Dyrmishi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Geront Dyrmishi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DYRMISHI - KONSTRUKSION
DYRMISHI - KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!