Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
KINEO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314017A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit, projektimit dhe zbatimit. Prodhim dhe tregtim me shumice dhe pakice te materialeve te ndertimit, inerteve etj. Shitje dhe blerje te pasurive te paluajtshme. Eshte i perfshire ne objektin e shoqerise kryerja e cdo veprimtarie tjeter e ngjashme, e lidhur, e domosdoshme apo sidoqofte e dobishme per kryerjen e aktiviteteve te mesiperme qe mund t'i kryeje per llogari te saj apo per te trete si dhe cdo veprimtari tjeter te lejuar nga legjislacioni ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Michele La Verghetta 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Michele La Verghetta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KINEO
KINEO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!