Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HOME & DECOR COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314018H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te kryeje aktivitetin e meposhtem: Import-eksport, Prodhim e tregtim me shumice dhe pakice te mobilieve dhe orendive, hidrosanitare, artikuj ndricim dhe elektroshtepiake. Tregtim me shumice e pakice te mallrave dhe paisjeve per perdorim mjekesor, pajisje stomatologjike, materiale konsumi dhe furnizimi per keto pajisje, pajisje elektronike, elektrike, informatike, lende dhe reagente kimike e industriale, materiale ndertimi, lende te para. Sherbime e konsulence arredimi, montimi etj. Prodhime dhe tregtim te artikujve ushqimore dhe industriale. Tregtim te artikujve te kancelarise materialeve e paisjeve per zyra, duraluminit, pllakave te te gjitha llojeve, plastikes, gomes, lendes drusore, hapjen bar restoranteve etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Asllani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Artan Asllani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOME & DECOR COMPANY
HOME & DECOR COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!