Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
CIR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314051C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime te inxhinierise, konsulence ne fushen e sigurise, higjenes dhe ambientit, vleresim i rreziqeve per shendetin dhe sigurine e punetoreve ne ambientet e punes dhe percaktimi i masave parandaluese dhe mbrojtese qe rrjedhin. Perpunim i programeve te parandalimit dhe mbrojtjes dhe te menaxhimit te rreziqeve ne ambientet e punes. Perpilim i planeve te bonifikimit per aktivitetet e heqjes se asbestit. Konsulence ne fushen e ēertifikimit te makinerive dhe pajisjeve. Rilevime fonometrie, rilevime luksometrike, termoigronometrike (mikroklima) per ndotjen ambientale, per vibrimet, dhe projekte teknike per ndermarrjet dhe Entet publike dhe private. Rilevim i i fibrave aerodisperse (pa ajer) te asbestit. Percaktim cilesor i mbetjeve dhe konsulence dhe asistence ne fushen e mbetjeve. Vleresim i rrezikut te zjarrit. Aktivitet formues dhe informacion ne fushen e parandalimeve te zjarreve. Ushtrime dhe trainime ne terren te pajisur dhe te lejuar per demonstrime praktike te fikjes se zjarreve dhe te shpetimit. Perpilim i planeve dhe proēedurave per parandalimin e zjarreve, per ndihmen e shpejte dhe per menaxhimin e emergjencave per ndermarrjet, Entet publike e private.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roberto Orlando 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Roberto Orlando
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CIR
CIR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!