Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
45 DEGREES UP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314502F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregti me shumice dhe pakice te produkteve ushqimore, tektile dhe veshje te ndryshme per burra, gra, femije, kepuce, sandale, ēizme. Import dhe eksport te produkteve te ndryshme kozmetike, vajrave bimore dhe shtazore dhe derivateve te tyre. Import eksport te produkteve elektronike dhe per perdorim shtepiak si TV, lavatriēe, frigorifere, telefona celulare etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ABDESLAM AMENZOU 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: ABDESLAM AMENZOU
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
45 DEGREES UP
45 DEGREES UP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!