Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SV MEGA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314509P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, perpunimi, rifinimi, bashkimi, shitja dhe tregtimi i aksesoreve dhe komponeteve te autoveturave dhe per arredimin me lekure, cope ose materiale te tjera. Prodhimi, perpunimi, rifinimi, bashkimi, shitja e aksesoreve dhe komponenteve per mjetet e lundrimitte makinave per levizjen e tyre ne rruge. Aktivitet logistik kundrejte te te treteve dhe autotransport kundrejte te treteve. Aktivitetet e siperpermendura mund te zhvillohen si ne Shqiperi si jashte saj. Shoqeria mund te zhvilloje aktivitete tregtare dhe industrial, hipotekar dhe imobiliar, duke perfshire blerjen shitjen dhe mbajtjen e te mirave mobile.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Altin Kumara 17.5
STEFANO NORDERA 25.5
VITTORINO CANIATO 14
Elvis Kumara 17.5
MARIO LEGNAZZI 25.5
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Altin Kumara
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SV MEGA
SV MEGA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!