Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ARKITEKTURE & DIZAJN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314510T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Perpunim polisteroli, blerja dhe shitja e materialeve te ndertimit, bojera, llaqe, shitja pakice dhe shumice i materialeve te ndertimit, dhe dekoreve te objekteve civile dhe industriale, import exportte produkteve te siperpermendura. Marketing, shitje, distribucion.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Angelo Caso 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Angelo Caso
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARKITEKTURE & DIZAJN
ARKITEKTURE & DIZAJN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!