Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
"PRONTO TRAUMA" SH.P.K
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314513U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakicė dhe shumicė tė artikujvė tė mėposhtėm, tė pėrdorur dhe tė ri, Pajisje kirurgjiko-mjeksore, aparate radiologjike dhe ekografike, aparate sanitare, elektromjeksore dhe diagnostikuese, prodhime farmaceutike,pajisje furnitura pėr spitale, artikuj tė ndryshėm mjeksore, letėr me format special tė vazhdueshėm, oksigjen dhe ujė tė oksigjenuar, pajisje software pėr programe speciale. Asistencė teknike, mirėmbajtje dhe riparime, kolaudim dhe mirembajtje tė pajisjeve dhe aparateve, pjesė e objektit tė aktivitetit kryesor tė shoqėrisė. Pėrfaqėsi farmaceutike tė artikujve tė ndyshėm sanitare dhe pajisjeve shkencore mjeksore. Shoqėria mund tė organizojė kurse formimi dhe rifreskimi tė njohurive me karakter tekniko-shkencore dhe pėr shitje.Shėrbime asistence teknike dhe riparimi mbi sisteme elektromjeksore, duke perfshirė verifikimin e normave tė sigurisė nė pėrputhje me normativat qė janė nė fuqi. Trajnim-formim teknik dhe operativ pėr personel mjeksor dhe paramjeksor dhe jo mjeksor. Marrje me qera tė pajisjeve elektromjeksore diagnostikuese, pėr pėrdorim ambulatori dhe vetjak.Shitje tė prodhimeve kimike dhe biologjike, pajisjeve dhe aparateve tė ndryshme mjeksore; zhvillimi i metodave analitike pėr pėrdorim nga ana e shoqėrive kimike, energjetike, industriale, farmaceutike, bujqėsore, individė privatė dhe ente publike. Aktivitet tė formimit profesional tė tė gjitha formave, kurse tė ndryshme pėr rifreskimin e njohurive, publikime tė materialeve, punimeve dhe librave.Shėrbime tė tė gjitha llojeve nė fushėn e pėrpunimit automatik tė tė dhėnave.Formim teknik tė sistemeve IT, mjedisore dhe energjitike.Asistencė teknike pėr sisteme IT pėr tė tretė, edhe nė distancė tė largėt; furnizim me sisteme IT tė pėrbėrė nga software dhe hardware.Azil pėr tė moshuar, qendra termale dhe tė mirėqėnies.Projektim dhe ndėrtim tė pajisjeve mjeksore.Shėrbim asistence pėr realizimin e impjanteve teknologjike nga burime tė rinovueshme.Aktivitete pėr organizimin e promovimeve nė mbrojtje tė ambienteve.Riparime dhe mirėmbajtje tė makinerive dhe pajisjeve pėr analizėn dhe monitorimin e mjedisit, tė pajisjeve profesionale elektrike pėr prodhimin dhe shpėrndarjen energjisė nga burime tė rinovueshme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klaudio Riko 29
Gregorio Fuoco 10
Mario Tangari 51
Einar Hysenbegasi 10
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klaudio Riko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"PRONTO TRAUMA" SH.P.K
"PRONTO TRAUMA" SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!