Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
"WS REAL ESTATE TOURISM" Sh.p.k
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314517G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Agjensi per sherbime imobiliare. Ēeljen e agjensive turistike, detare dhe spedicionere te sherbimit privat. Import - eksport te mallrave te ndryshem te reja dhe te perdorura, mallra te konsumit dhe ushqimor. Transport kombetar dhe nderkombetar te pasagjereve, mallrave te cdo lloji me mjetet e veta ose te te treteve te komunikacionit tokesor dhe detar. Hoteleri, bar, restorant. Pike servisi dhe lavazh. Sherbime te ndryshme me karakter social.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Irena Topi 50
Luigi Alessandrelli 50
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Ali Topi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"WS REAL ESTATE TOURISM" Sh.p.k
"WS REAL ESTATE TOURISM" Sh.p.k
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!