Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
RED DIAMOND
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51315009N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Bar, restorant. Tregti me pakice dhe shumice e artikujve te ndryshem. Import - eksport. Dhenia me qira e makinave dhe shit - blerja e tyre. Servis i makinave, lavazh. Karburante. Excange, kembim valutor. Tregti me pakice edhe shumice e artikujve te ndryshem farmaceutike, spitalore. Tregti me pakice dhe shumice e artikujve te ndryshem te veshjeve, flori, diamante. Tregti me pakice dhe shumice e materialeve ushtarake dhe civile. Lavanteri.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Redi Popescu 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Redi Popescu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RED DIAMOND
RED DIAMOND
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!