Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Delishfish
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51315020B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Restorant, Bar kafe. Import Eksport, tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, artikuj te ndryshem mobilerie. Prodhim dhe distribucion i arikujve ushqimor etj.Tregtimin e te gjitha llojeve te mallrave, materialeve, makinerive, automjeteve, pajisjeve industriale e bujqesore. Import eksport dhe tregtim aparaturash te te gjitha llojeve per zyra, pajisje zyrash e te tjera mjete pune kancelarike. Shoqeria mund te kryeje edhe veprimtari te tjera ndihmese te cilat mbeshtesin arritjen e qellimit te saj kryesor ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Mund te kryeje cdo operacion financiar tregtar, sherbimi, industrial, me pasuri te luajtshme ose te paluajtshme. Zhvillimi e veprimtarive ne fushen e turizmit, transportit, te udhetareve, pergatitja e guidave, tour operator, etj. Veprimtari ne fushen e hotelerise, turizmit, bar-restorant, fast-food, lojra argetuese
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Loris Loli 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Loris Loli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Delishfish
Delishfish
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!