Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ALBANIADOM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51315503S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport materiale ndertimi, tregti me shumice dhe pakice materiale ndertimi dhe prodhime bujqesore, agjensi imobiliare, agjensi turistike, dizanj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kauko Tapani Hakala 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Albert Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIADOM
ALBANIADOM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!