Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
EASY MARINE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51315505L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shitje SOFTWARE per ambjente detare dhe kompani lundrimi. Zhvillim dhe kerkim te teknologjive per kompani lundrimi. Krijimin dhe hapje te Axhensive turistike. Veprimtari ne fushen e turizmit, me qellim ngritjen e hoteleve dhe fshatrave turistike te pushimit, plazheve, qendrave te arketimit brenda dhe jashte vendit, te bleje, te marre me qera, te ndertoje apo te nxise ndertimin e tyre, duke vepruar ne kete fushe e vetme apo me partnere te tjere. Import – Eksport i materialeve dhe artikujve tė ndryshėm industrialė, etj. Transporti dhe magazinimi pėr vete dhe tė tretėve, tė materialeve dhe artikujve te ndryshem industriale. Aktivitet immobiliar, shitje-blerje pasurish te paluajtshme, dhenie me qira, etj. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqeri tė tjera, konsorciume ose kompani te cilat kane objekte te ngjashem apo analoge me te vetin dhe te kryeje te gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Landi Baēi 30
Entela Cami 70
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Landi Baēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EASY MARINE
EASY MARINE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!