Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
LE&DI GROUP SH.P.K
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51315506T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregti me shumice dhe pakice te materiale e konstruksioneve metalike, materialeve te ndertimit dhe e dyerve te blinduara. elje dhe ushtrim aktiviteteve te agjensive imobiliare, turistike, detare, spedicionare, te sherbimevce me karakter social. Ndertime te cdo lloji godine nje ose shume kateshe, si pallate banimi, ndertesa civili, industriale, hotele, bujqesore, qendra biznesi, restorante, magazina, parking, si dhe rikonstruksione te ndertesave te ndryshme. Transport kombetar dhe nderkombetar per mallra dhe pasagjer me mjetet e veta ose te te treteve me komunikacion tokesor dhe detar. Bar - Rerstorant. Import dhe tregti te makinave, pjese kembimi, goma, pajisje elektro shtepiake, elektrike etj. Import - eksport, tregti te artikujve industrial, ushqimore, si dhe tregtimin e tyre me shumice e pakice, duke perfshire edhe pijet alkolike e jo alkolike, prodhim mishi, kafshe te gjalla, lendeve drusore, hidrosanitare, pajisje elektrike dhe elektronike, veshje farmaceutike, pjese kembimi, makineri te ndryshme te hidrokarburanteve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flutra Met-hasani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Flutra Met-hasani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LE&DI GROUP SH.P.K
LE&DI GROUP SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!