Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GLOBAL CLEANING INDUSTRIES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316002I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim, import-eksport me shumice dhe pakice per vete apo per llogari te te treteve te mallrave te ndryshem si : detergjente, sapun te cdo lloji, shampo e artikuj kozmetike, lende te para dhe ndihmese per kete industri, pajisje, makineri, dhe linja prodhimi; pjesemarrje ne investimet industriale dhe tregtare, si dhe ne aktivitete te ndryshme financiare, tregtare e industriale; blerja, shitja, marrja/dhenia me qira e pasurive te paluajtshme; marrja dhe/ose dhenia e huave si dhe vendosja e hipotekave, pengjeve, barrave siguruese per te siguruar huate e shoqerise ose paleve te treta; marketingu dhe shperndarja e prodhimeve te saj. Pjesemarrja ne shoqeri ekzistuese ose qe do te krijohen ne te ardhmen, me qellim krijimin e subjekteve ligjore, me qellime te njejta apo te ngjashme. Ne pergjithesi te gjitha aktivitetet industriale, tregtare, financiare, civile, te luajtshme ose te paluajtshme, qe mund te lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqerise ose me objekt te ngjashem ose te perafert; perfaqesimin e shoqerive te ndryshme, shqiptare dhe te huaja, qe kane objekt te njejte apo te perafert me ate te kesaj shoqerie.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Floriano Pomaro 50
PREMIERE SERVICES 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Floriano Pomaro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GLOBAL CLEANING INDUSTRIES
GLOBAL CLEANING INDUSTRIES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!