Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
JANUS OIL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316008K-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt tregtimin e produkteve te naftes si dhe monitorimi i Marreveshjeve Hidrokarbure. Shoqeria mundet gjithashtu te ushtroje cdo lloj tjeter biznesi apo aktiviteti te ligjshem dhe/ose mund te angazhohet ne cdo veprimtari te ligjshme ose aktivitet te lejueshem nga legjislacioni shqiptar ne fuqi per nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar, i cili here pas here mund te ndryshohet ne perputhje me dispozitat ligjore te ketij Statuti si dhe te ligjit te zbatueshem. Te gjitha keto veprimtari te lartpermendura duhet te kryhen brenda kufijve dhe sipas dispozitave ligjore qe rregullojne ushtrimin e tyre. Ortaket e Shoqerise, deklarojne dhe garantojne se gjate gjithe kohezgjatjes se aktivitetit tregtar te Shoqerise, ata nuk do te ndermarrin, themelojne, kryejne apo ushtrojne asnje veprimtari tjeter private te njejte apo te ngjashme me objektin e aktivitetit te Shoqerise e cila mund t'i shkaktoje konkurence Shoqerise apo mund te demtoje interesat e kesaj te fundit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Franco Placidi 33.33
Federico Piccioli 33.33
Silvio Calzolari 33.33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Franco Placidi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JANUS OIL
JANUS OIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!