Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
EAE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316016B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime dhe rikonstruksione godinash civile ekonomike,veshje fasadash mirembajtje dhe zhvillim i dekoreve ne mjediset urbane,prodhim materialesh inertesh e rikonstruksione ujesjellesash kanale, tunele,v epra arti etj. Import-Eksport me pakice te karburanteve e lubrifikanteve dhe gazit te lengshem. Tregetim artikuj te ndryshem, industrial, ushqimore, pijeve alkolike, automjete, pajisje elektroshtepiake, elektrike etj. Institut arsimor, klub kulturor artistik dhe sportive Eagle, prodhim grumbullim perpunim bimesh medicinal. Prodhim energjie, prodhim, shitje dhe tregetim peshku, ndertim linja fasonerie, ndertim dhe riparim rrugesh. Studio projektimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpėtim Baliaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Dashuri Divintari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EAE
EAE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!