Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BAOX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316018R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime gėrmimi nė tokė,projektim, zbatim dhe ndėrtim tė objekteve civile, industriale, turistike, bujqėsore, murature, punime betoni, punime hekuri,punime armature. Rikonstruksione dhe mirėmbajtje godinash civile e industriale, veshje fasadash.Ndėrtim rrugėsh, autostrada, mbikalime, veshje me asfalto-beton, hekurudha, tramvaj, metro, pista aeroportuale, pista garash, pista hipizmi. Punime nėntokėsore, ura e vepra arti. Diga dhe tunele hidroteknike. Ujėsjellėsa, gazsjellėsa, vepra kullimi e vaditjeje. Ndėrtime detare dhe punime thellimi nė ujė. Punime dhe mbrojtje lumore, sistemime hidraulike dhe bonifikime. Ndėrtimi i impianteve pėr prodhimin e energjisė elektrike. Ndėrtime pėr nėnstacione, kabinat e transformatorėve, linja tė tensionit tė lartė e tė mesėm dhe shpėrndarjen e energjisė elektrike. Punime tė inxhinierisė sė mjedisit.Punime pėr prishjen e ndėrtimeve. Impiante hidrosanitare, kuzhina, lavanteri, mirėmbatja e tyre. Impiante ngritėse dhe transportues (ashensorė, shkallė lėvizėse, transportues). Punime rifiniture tė muraturės dhe tė lidhura me to, rifiniturė dhe materiale druri, plastike, metalike dhe xhami. Rifiniturėtė tė natyrės teknike ndėrtuese. Impiante tė sinjalistikės ndriēuese tė trafikut (horizontale e vertikale). Sinjalistika rrugore jo-ndriēuese. Barriera dhe mbrojtje rrugore. Ndėrtime parafabrikat, beton arme, struktura, konstruksione metalike dhe druri. Punime strukturore speciale. Shtresa dhe mbistruktura speciale. Punime mbi shina dhe traversa. Impiante teknologjike, termike dhe tė kondicionimit. Impiante dhe linja telefonije dhe telekomunikacioni. Impiante tė brendshme elektrike, telefoni, radiotelefoni, TV etj. Pastrimi i ujėrave detar, liqenor e lumor. Ndėrtimi i impianteve tė ujit tė pijshėm dhe pastrimit tė tij. Ndėrtimi i impianteve tė grumbullimit dhe trajtimit tė mbetjeve urbane. Punime topogjeodezike. Sisteme kundra zhurmės pėr infrastrukturė. Shpime gjeologo-inxhinierike, puse e shpime pėr ujė. Projektime inxhinierike. Eksport/import tė materialeve tė ndėrtimit, makinieri, pajisje e autoagregatė e pjesė kėmbimi pėr to. Ushtrimin e veprimtarisė nė tregtimin me shumicė e pakicė eksport/import tė artikujve industrial, ushqimor, bujqėsor, blegtoral, mjekėsor e bimė mjekėsore, eterovajore, tipografike, kimike etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aqif Hoxha 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Aqif Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BAOX
BAOX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!