Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
PA-MU-14
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316021O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Hapje dhe funksionim i agjensive turistike dhe te informimit duke ndermjetesuar e zhvilluar veprimtari turistike si brenda ashtu edhe jashte vendit. Hapje dhe funksionimi i agjensive te kembimit valutor dhe transferta parash.Hapje dhe funksionimi i agjensive te transportit. Veprimtari ne tregtimin e artikujve industriale e ushqimore si dhe ne fushen e sherbimeve. Veprimtari e agjentit per transfert parash ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiare jo banke. Veprimtari e agjentit per sherbimin e pagesave per te trete ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jo banke. Veprimtari e agjentit komisioner.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Miho Munguli 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Miho Munguli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PA-MU-14
PA-MU-14
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!