Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020
BARRETI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316023H-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i konfeksioneve, veshjeve per meshkuj, femra, per te gjitha moshat me lenden e pare dhe materialet ndihmese te porositesit (FASON). Shitje, tregeti, import-export, me pakice e shumice te mallrave te ndryshme, per vete dhe per te trete. Mallra industriale, veshje per femije, konfeksione te ndryshme, veshje sportive, aksesore te ndryshem. Shitje, tregeti, import-export, me pakice e shumice te mallrave te ndryshme, per vete dhe per te trete. Mallra industriale, veshje per femije, konfeksione te ndryshme, veshje sportive, aksesore te ndryshem. Import - Export, tregetim me pakice dhe shumice te mallrave ushqimore te ndryshme, bujqesore e blektorale, produkteve dhe nenprodukteve ushqimore, si dhe cdo lloj prodhimi ushqimor, pije freskuese etj. Hapjen dhe zhvillimin e qendrave tregtare, hapjen e butikeve etj. Sherbime te ndryshme, ne favor te te treteve, si konsulenca, sherbime ne fushen administrative, kontrollit sasior dhe cilesor te mallrave (spontime). Shperndarje te produkteve qe permbajn lend bujqesore e blektorale , produkteve dhe nenprodukteve ushqimore, cdo lloj prodhimi ushqimor, pije freskuese. Spedicion te mallrave te import -exportit ,tranzite ne territorin e republikes se shqiperise. Import-export, Tregtimi i mallrave te ndryshem, lende te para, materiale elektrike, makineri e pjese kembimi te te gjitha llojeve, paisje elektrike, paisje kompjuterike. Shoqeria pervec sa me siper ,mund te shes, te blej, dhe te marr pjese ne formen e aksioneve ose jo edhe ne te tjera shoqeri vendase ose te huaja, te cilat kane objekt te njejte veprimtarie ose te ngjashme me te. Shoqeria mund te kryej te gjitha operacionet mbi pasurine e luajtshme dhe te paluajtshme .perfshire ketu ato financiare,tregetare, sherbimit te vleresimit te pasurive (te luajtshme dhe te paluajtshme )te lidh kontrata te dyanshme aktivi dhe pasivi me insitutet e kreditit te autorizuara nga ligji dhe me shoqerite dhe firmat private ,te jape garanci reale edhe per te tretet dhe gjithcka qe eshte e nevojshme per realizimin e objektit te veprimtarise se shoqerise. Administrim ne fushen hotelerie te restoranteve dhe bareve, perfshire ketu dhe hapjene tyre ne te gjithe territorin e shqiperise. Dhenie me qira te treteve, makineri,paisje, mjete transporti etj. Konsulence ne fushen juridike,tregetare dhe financiare. Agjensi publicitare. Tregetimin e te gjithe artikujve te mesiperm me shumice e pakice, per llogari te vete shoqerise si dhe per llogari te te treteve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Mema 100
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Ilir Mema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BARRETI
BARRETI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!