Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
F & C Trading
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316026I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Menaxhimi ne pergjithesi dhe ne vecanti i aktiviteteve: restorant, bar, klub nate, piceri, kioska fikse dhe shetitese, vinotek, hoteleri- turizem, bujtina, sherbime katerig, mensa publike per shkolla, biznese, panaire dhe te ngjashme per llogari te vet apo per te trete. Prodhimin, paketimin dhe transportin e ushqimeve te ngrohta apo te ftohta. Shoqeria mund te kryeje te gjitha operacionet me pasuri te luajtshme apo te pa luajtshme financiare dhe cdo lloji tjeter, te nevojshme ose te dobishme per arritjen e qellimit te saj. Menaxhimi i hoteleve, kampingjeve, shtepive te pushimit, bed & breakfast me strukturat perkatese per argetimin, sportin, ekskursionet, klasat e vallezimit, disko, klube nate, kurset e notit, kalerim, gjuajtje me hark etj; Aktivitet import - eksport te te gjitha llojeve te mallrave, tregeti me shumice e tapeteve, qilima, produkteve jo-ushqimore, import-eksporti i produkteve tekstile te gatshme dhe gjysem te gatshme si dhe te aksesoreve ne lidhje me to. Import - eksport,me shumice dhe pakice i automjeteve , motocikletave, furgone etj. Shitje me pakice dhe shumice me korrispondence si dhe online e pjeseve te kembimit dhe pajisje per automjete, bicikleta dhe motocikleta. Shitje me shumice dhe pakice e aksesoreve per veshje , bizhuteri, orendi per dekor, artikuj kancelerie, artikuj lekure te rreme, mallra sportive, etj. Vepra ndertimi, vepra rrugore dhe renovimi i pronave te paluajtshme, ndertime dhe projektime inxhinierike, civile, industriale, rruge, ristrukturimi dhe rehabilitimi i ndertesave ne pergjithesi. Ajo gjithashtu mund te marri pjese ne shoqeri te tjera qe kane qellime te ngjashme ose te peraferta. Shoqeria mund te zhvilloj cdo lloj veprimtarie reklamuese ne favor te te treteve. Shoqeria mund te kryeje transaksione tregetare, industriale edhe me pasuri te patundshme te dobishme dhe te nevojshme per arrtijen e qellimit te objektit te shoqerise ; shoqeria mund te kerkoje financime nga institute kredie, te leshoje garanci, te marre pjese ne shoqeri te tjera vendase apo te huaja qe kane te njejtin objekt apo te perafert me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fitore Muēa 51
Claudio Bruno 49
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Fitore Muēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
F & C Trading
F & C Trading
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!