Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LIMOUSINE SERVICES ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316041F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbim transporti ne program te veēante Busines Class me automjete specifike te llojit Limousine per ofrimin e sherbimeve VIP, brenda dhe jashte vendit pa nderperje 24 ore, trajnim te vazhdueshem te pesonelit te sherbimit (shofer) dhe operatoreve per ofrimin e sherbimit ne kohe.Te marri pjese ne shoqeri te tjera te ngjashme duke mos luajtur rol kryesor.Shoqeria mund te hapi filiale te saj ne vende te ndryshme te botes.Per te realizuar objektin e shoqerise, shoqeria mund te perdori konsulencen e eksperteve profesionist te shoqerive te treta, te specializuar ne kete sektor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpresim Bajraktari 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Ervis Bajraktari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LIMOUSINE SERVICES ALBANIA
LIMOUSINE SERVICES ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!