Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
DIVAS AG
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316501H-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e sherbimeve si agjensi detare doganore, spedicionere detare turistike, shitje biletash, agjensi imobiliare, shitje blerjeje, dhenie me qera. Tregtimi me shumice dhe pakice per import - eksport te mallrave te ndryshme industriale dhe ushqimore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dilaver Tepelena 51
Astrit Tepshi 49
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Dilaver Tepelena
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DIVAS AG
DIVAS AG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!