Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SEMAX GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51316507J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile dhe industriale , sherbime ndertimi, kalluperi, pergatitje dhe lidhje hekuri , murature guri , tulle , suvatime , hidroizolime, termoizolime.Shtrim dhe veshje me pllaka, montim dyer , dritare, punime me kartonxhes. Lyerje ambiente te brendshme dhe fasada , etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sefer Hoxha 33
Maksim Myftaraga 33
Ymer Nurka 34
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Sefer Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SEMAX GROUP
SEMAX GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!