Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
UET LEGAL STUDIO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319001P-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i shėrbimeve dhe konsulencave profesionale nė fushėn ligjore: - Pėrfaqėsimi nė Gjykata.- Pėrfaqėsimi nė institucione shtetėrore dhe/ose private. - Ofrimi i shėrbimeve dhe konsulencave profesionale nė fushėn ekonomike. - Ofrimi i shėrbimeve dhe konsulencave profesionale nė fushėn e marketingut dhe Publik Relationship( PR). – Konsulencė dhe asistencė nė menaxhim projektesh nė fusha tė ndryshme tė jetės sociale. Gjithashtu pėr tė realizuar objektin dhe qėllimet e saj, shoqėria mund tė ndėrmarrė dhe zhvillojė ēdo lloj aktiviteti tregtar, financiar, promocional apo dorėzanės qė I vlerėson tė dobishme apo tė nevojshme pėr arritjen e qėllimeve tė saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
U.E. T. 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Mario Ēili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UET LEGAL STUDIO
UET LEGAL STUDIO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!