Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
NOECO HOME TECH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Blerja, shitja dhe prodhimi i dyerve, dritareve, grilave, qepenave, etj. Arredime per ambjente te brendshme dhe te jashtme, Importimi dhe eksportimi i produkteve per industrine e ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Noe' Macri' 25
Massimiliano Santoro 25
Maurizio Russo 25
Alessandro Malvani 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Noe' Macri'
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NOECO HOME TECH
NOECO HOME TECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!