Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
S.A.K.-2
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319004Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import–eksport, tregtimin e artkujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice dhe pakice .Tregtimin e artikujve te ndryshem industriale te cdo lloji me shumice e pakice , te artikujve te ndertimit,karburanteve lubrifikanteve,konfeksione ,pajisjeve elektrike dhe industriale, motore, xheneratore te kapaciteve te ndryshme,cimento,bojra llaqeve dhe pigmenteve per ngjyra, aksesore te ndryshem, te produkteve ushqimore , prodhimeve bujqesore dhe blektorale. Import–Eksport pajisjesh materiale mjekesore e medikamenteve shendetesore,sherbimesh sanitare(dezinfektime).Ne fushen e ndertime civile,turistike,industriale,kanalizime,ujesjellesa,rruge, autostrada, aeroporte ,linja hekurudhore, ura,tunele ,ndertimin e cdo vepre inxhinerike civile, te shembjes se komponenteve te ndertimit pregatitjen e kantjereve te ndertimit sistemimit te terrenit dhe ne ate te shpimeve te ndryshme , te instalimeve elektrike ,elektronike ,hidraulike , te sistemeve te ngrohjes dhe te kondicionimit dhe mirembajtjes se tyre , shperndarjes se gazit, izolimit termik akustik dhe dridhjes, etj. Prodhim dhe tregtim materiale ndertimi cimentos,gelqeres ,gipsit , llacit te gatshem per perdorim te produkteve te gipsit dhe cimentos. Prodhim inertesh,material ndertimi si rere, granil,gelqere, gure dekorativ,mermer etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Selman Komani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Telemak Goga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S.A.K.-2
S.A.K.-2
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!