Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Marketing Project
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319005B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjensi, organizim panairesh, eventesh, koncertesh per projekte kulturore, sociale dhe ekonomike brenda edhe jashte Shqiperise. Sherbime marketingu, konsulence marketingu dhe produksion emisionesh televizive. Po ashtu ne fusha te tjera si agjensi per shitblerje dhenie me qera te pasurive te palujtshme, agjensi turistike e komisionere investime te kapitalit dhe mjeteve te tjera financiare per blerjen e pasurive te palujtshme, kryerjen e te gjithave operacioneve bankare apo financiare,si dhe cdo aktiviteti tjeter qe ka lidhje te drejtperdrejte apo te terthorte te me aktivitetet e lartepermendura dhe qe sherbejne per permbushjen e objektit te veprimtarise. Ky objekt i veprimtarise mund te shtohet ose pakesohet me vendim te ortakut te vetem te vetem te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Selim Burnazi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Selim Burnazi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Marketing Project
Marketing Project
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!