Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
INFINITALIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319007R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Projektimi, ndertimi i parqeve, te lojrave mbi uje, pishinave publike apo private dhe mirembajtja e tyre, ndertimi i qendrave te kujdesit, termike, estetike, si dhe ushtrim aktiviteti ndertimi ne pergjithesi, edhe si shoqeri aksionere, menaxhimi i laboratoreve ne artizanatin e estetikes, manikyr, pedikyr, masazhe, nderhyrje estetike, terapeutike, intervente ne lifting, me mundesine e zgjerimit te veprimtarise ne fusha te ngjashme apo te aferta me ta, menaxhim hotelesh, restorante, bare, plazhe dhe kampe, si dhe shtepi historike qe mund te shfrytezohen per turizem dhe mikpritje. Ushtrimi i ketyre aktiviteteve edhe ne vende te pershtatshme te percaktuara nga porositesit ne nje vend te pershtatshem me rregullat aktuale administrative dhe shendetesore, ne respektim te autorizimeve perkatese, shitja me shumice dhe pakice e pajisjeve profesionale per hotele, restorante, bare, kafeteri dhe ēdo pajisje shtepiake, pajisje hidraulike, ngrohje, energji alternative, pajisjet e trajtimit te ajrit, produktet dhe pajisjet per dezinfektim dhe pastrimi, si dhe pajisje te lidhura apo te ngjashme, importimi dhe eksportimi, me shumice dhe me pakice, si dhe administrimi i ēdo produkti ushqimor, te fresketa dhe produkte te mundshme konservimi, keto duke u bazuar ne rregulloret administrative dhe shendetesore ne fuqi. g) importimi dhe eksportimi dhe administrimi, me shumice dhe pakice te cdo pije te ndryshme, natyrale, alkoolike, superalkolica. h) importimi dhe eksportimi, me shumice dhe pakice te gdo pajisje /makineri qe mund te nevojitet per ndertimen e qendrave te kujdesit, termike, qendrave estetike, apo importimi dhe eksportimi i ēdo lloji makinerie qe mund te jete me interes per tu importuar qe mund te kete lidhje me ushtrimin e ēdo aktiviteti te ligjshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maria Anna Lenkiewicz 50
Silvio Faccini 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Maria Anna Lenkiewicz, Silvio Faccini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INFINITALIA
INFINITALIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!