Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
UET CONSULTING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319022O-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i shėrbimeve dhe konsulencave profesionale nė fushėn ekonomike. -Ofrimi i shėrbimeve dhe konsulencave profesionale nė fushėn e marketingut dhe Publik Relationship( PR).- Konsulencė dhe asistencė nė menaxhim projektesh nė fusha tė ndryshme tė jetės sociale.Aktivitete tė ndryshme nė fushėn Real Estate. –Ndėrmjetėsim nė konflikte / kontradikta tė sipėrmarrjeve dhe/ose individėve me natyrė ekonomike. – Analiza tė detajuara tė gjendjes ekonomike dhe raportime nė formėn e due diligence. Gjithashtu pėr tė realizuar objektin dhe qėllimet e saj, shoqėria mund tė ndėrmarrė dhe zhvillojė ēdo lloj aktiviteti tregtar, financiar, promocional apo dorėzanės qė i vlerėson tė dobishme apo tė nevojshme pėr arritjen e qėllimeve tė saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
U.E. T. 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Mario Ēili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UET CONSULTING
UET CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!