Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
EAGLE EYE CORPORATION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319023A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Blerjen e aseteve dhe bizneseve, duke perfshire pasuri te paluajtshme per investim, likujdim dhe rishitje dhe\ose likujdimin e aseteve apo bizneseve dhe ēdo aktivitet tjeter te nevojshem apo plotesues per kete qellim. Te ndermarre ēdo aktivitet tjeter ligjor te lejuar nga legjislacioni Shqiptar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nunzio Antignani 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Nunzio Antignani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EAGLE EYE CORPORATION
EAGLE EYE CORPORATION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!