Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
EPIC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319033G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konsulence tregtare dhe organizative ne te gjitha format dhe ne te gjithe sektoret e aktiviteteve, si ne Shqiperi edhe jashte saj; Projektim dhe realizim te programeve formuese dhe te zhvillimit te burimeve njerezore; Promovimin e aktiviteteve me karakter publicitar dhe te marredhenieve me publikun, organizimin e manifestimeve dhe te koferencave, perfshire te gjitha sherbimet qe kane te bejne me to; Projektimi dhe realizimi i fushatave publicitare dhe promovuese nepermjet shfrytezimit te te gjitha instrumentave, perfshire marketingun telefonik dhe instrumenta te tjera te marketingut te drejtperdrejte; Projektimi, realizimi dhe shit-blerja e sherbimeve te call center, si inbound dhe outbound; Projektimi, administrimi dhe shit-blerja e produkteve dhe sherbimeve telematike, informatike dhe te marketingut, ne fushen telefonike, informatike dhe tregtare; Administrimi dhe tregtimi i bankave te te dhenave te finalizuara per marketing; Perfaqesimin dhe sherbime ne fushen e telekomunikacioneve dhe te prodhimeve e sherbimeve telematike; Projektim dhe realizim i software dhe/ose hardware, tregtimi dhe dhenia me qira e tyre, si edhe asistenca per shqyrtim. Perfaqesimin e shoqerive te ndryshme shqiptare ose te huaja qe deshirojne te ushtrojne aktivitetin e tyre ne Shqiperi. Te gjitha aktivitetet e lartpermendura mund te zhvillohen si ne tregun vendas, ashtu dhe ate nderkombetar. Ajo mund te ushtroje cdo aktivitet industrial tjeter te dobishem ne drejtim te favorizimit dhe sigurimit te nje' mbarevajtjeje te rregullt te prodhimit dhe mund te kryeje ne pergjithesi, te gjitha veprimet industriale, tregtare, financiare, transferimin e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme te lidhura me aktivitetin e shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Emanuela Pintus 50
Ilenia Cinus 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Emanuela Pintus, Ilenia Cinus
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EPIC
EPIC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!