Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Sinani & Com
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319039I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice dhe shumice , import-ekdport te artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve. Prodhim, paketim, shperndarje e produkteve ushqimore dhe industriale. Transporte te ndryshme. Hapje dhe shefrytezim, hotelesh, motelesh, diskotekash etj. Bar-Restorant
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Naser Sinani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Naser Sinani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Sinani & Com
Sinani & Com
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!