Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
EGNATIA ARKITEKTURA & INXHINIERIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319501A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Studime bėshmėrie, studime tė ndikimit nė mjedis, kėrkime, konsulencė, planifikim, drejtim punimesh, supervision, ndryshime teknike-ekonomike, parandalimi i aksidenteve, formim profesional, siguria nė vendin e punės, realizim, kolaudime nė lidhje me: ndėrtesa civile, ndėrtesa industriale dhe vepra tė lidhura me to dhe ndihmėse, vepra, impiante dhe ēdo aktivitet qė lidhet me sektorin e akustikės sė ndėrtesave nė pėrgjithėsi, vepra tė karpenterisė metalike, impiante elektrike, elektronike, telefonike, radiotelefonike, televizive, tė telekomunikacionit dhe tė ngjashme, impiante ventilimi, ajėr tė kondicionuar, ngrohje dhe telengrohje dhe kursimi energjetik, impiante higjeno-sanitare, impiante ngritje dhe pastrimi tė ujrave, impiante ashensorėsh, shkallė tė lėvizshme dhe transportues nė pėrgjithėsi, impiante gazi nė pėrgjithėsi, impiante teknologjike nė pėrgjithėsi pėr pėrpunimin e mbeturinave dhe zgjidhjen e problematikave ekologjike-ambientale, central, impiante kundėr vjedhjes dhe impiante me antenė, operacione biznesi, industriale dhe imobiliare, instrumentale, operacione mobiliare dhe financiare, dhėnie tė garancive reale dhe personale, pjesėmarrje me aksione nė shoqėri, ente, konsorciume
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Gryka 35
GIULIO GIAVONI 12
UGO ZAMBONIN 6
FRANCESCO ZANINI 12
CARLO VISIOLI 35
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Artan Gryka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EGNATIA ARKITEKTURA & INXHINIERIA
EGNATIA ARKITEKTURA & INXHINIERIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!