Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MODAG 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51319510V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, tregtim dhe shitje me pakice e shumice e mallrave te industries se veshjeve. Shitje me shumice e pakice e tekstileve, veshjeve te te gjitha llojeve, kepuceve dhe artikujve te lekures, dhe materialeve te tjera. Import-eksport, tregti me shumice e pakice konfeksionesh te te gjitha llojeve e formave. Prodhimin, perpunimin, transformimin dhe ambalazhimin e konfeksioneve, prodhimin e lendeve te para per industrine e konfeksioneve. Import- Ekspor, perpunimin e lendeve drusore dhe nen produkteve te saj. Import-Eksport dhe tregtim me shumice e pakice te te gjitha mallrave dhe makinerive e pajisjeve bujqesore, industriale, ushqimore, sportive etj, per llogari te saj apo te treteve. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashėm apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qera, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MOHAMAD GHASSAN ALARNAOUT 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: MOHAMAD GHASSAN ALARNAOUT
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MODAG 2015
MODAG 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!