Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KLEJVI-AN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51320013U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importim dhe eksportim si dhe tregetim me shumice dhe pakice. Mishi Peshe e Gjalle (gjedhe, te imta, derra)etj. Tregtim me shumice dhe pakice si dhe importin dhe eksportin e artikujve te ndryshem industrial e ushqimor. Prodhimi dhe tregetimi i artikujve bujqesor, blektoral, frutikulture, olivi culture, perime drithera e tjere, si dhe perpunimi i tyre industrial, import-eksportin e tyre. Tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice dhe me pakice, artikuj te ndryshem ushqimor, paisje elektro shtepiake, elektrike, hidrosanitare, hidraulike, prodhime qeramike, konfeksione te ndryshme, prodhime kozmetike dhe estetike, bime medicionale dhe eterovajore, tregtim te lendes drusore, bojrave te ndryshme plastike per mure e fasada, kimikate e lende te para per prodhimin e tyre. Hapje dhe shfrytezim hotelesh, bare, restorante, diskoteka, qendra pushimi dhe kurative. Punime druri mobilje e orendi prodhime duroalumini dhe tregetimi i tyre. Prodhim materiale te ndryshme ndertimi si pllaka per shtrim e veshje te objekteve te ndertimit, banesave, tulla e tjegulla te llojeve te ndryshme. Investime dhe pjesemarje ne investime duke bashkepunuar me shoqeri te tjera vendase dhe te huaja ne fushat e industrise, bujqesise, industrise ushqimore transport si dhe ndertim te objekteve si te banesave shume kateshe, ura e kanalizime, dekore te fasadave e rikonstruksione te godinave te llojeve te ndryshme, e te tjera. Aktivitet ne fushen e transportit te brendshem e te jashtem per udhetare e per mallra ne menyre tokesore si dhe sevise per te gjitha llojet e automjeteve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Diana Nokshiqi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Diana Nokshiqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KLEJVI-AN
KLEJVI-AN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!