Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
EKSPLO-ALB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51320024M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria merret me import, eksport, prodhimin dhe tregtimin e te gjitha llojeve te lendeve plasese, perperdorim civil, sistemeve te ndezjes, detonatoreve dhe dinamiteve dhe te gjitha llojet e mjeteve dhe makinerive te lidhura me prodhimin e tyre si dhe siguron kontraktim te plasjeve dhe sherbimeve konsulence. Shoqeria mund te ngreje dhe mund te vere ne pune fabrika, kantjere si dhe stacione testimi dhe gjithashtu te transferoje keto ambjente dhe te ngreje ambjente te levizshme, ajo mundet te tregtoje prodhimet e veta ne tregun vendas dhe te huaj, te bleje dhe te marre me qira ambjente, magazina dhe vende prodhimi nga personat e trete dhe Institucionet Shteterore dhe t'i zgjeroje keto ambjente ne perputhje ne objektin e veprimtarise se shoqerise.Te hyje ne partneritet me shoqerite e tjera apo individe brenda objektit te shoqerise apo te behet ortakt e veproje si perfaqesues ose te autorizoje perfaqesues dhe agjente si dhe te kontraktoje per keto ceshtje. Te bleje nga furnizues vendas apo te huaj makineri dhe pajisje dhe/ose mjete materiale per te prodhuar keto makinerie pajisje, te cilat nevojiten per realizimin e objektivave ekonomike dhe aktivitetit operacional te shoqerise. Te perfshihet ne aktivitet kerkimore, zhvillimi, trajnimi, planifikim-projektim-zbatim dhe te tjera aktivitetete ngjashme. Te bleje, te shese, ndertoje, te jape e marre me kredi apo te perdore me cdo menyre te ligjshme te gjitha llojet e pronave te luajteshme e te paluajteshme, te vendose pengje, hipoteka, uzufrukte apo cdo barre tjeter ne pronate veta te luajteshme e te paluajteshme si garancite detyrimeve te veta apo edhe te treteve. Te marre polica sigurimi per te mbuluar asetet dhe operacionete veta. Te nxjerre, publikoje, shperndaje revista, broshura, libra, cd dhe botime digitale ne lidhje me sektorin e vete dhe nepermjet sherbimeve te paleve te treta per keto botime. Te marre te gjitha llojet e kredive afat shkurter, afat mesem apo afat gjate nga ente vendase apo te huaj a me apo pa titull financiare. Import-eksport, tregtim, transshipin, ndermjetesim dhe ekspozimin e te gjithe materialeve ushtarake, armatimeve dhe municioneve te gjitha rorrrkve dhe te gjitha llojeve te lejuara nga dispozitat e Legjislacionit aktual Shqiptar. Shoqeria munde merret me import, eksport, tregtime me shumice dhe pakice brenda vendit materialeve dhe produkteve, ushqimore, industriale, kimikate si dhe produktet te tjera. Projektime, studime fizibiliteti dhe ndertime tunelesh, pusesh, minierash, objektesh industriale dhe jo-industriale. Kerkimi, zbulimi, shfrytezimi dhe perpunimi i mineraleve te dobishme dhe tregtimi i tyre brenda dhe jashte vendit. Import eksport, tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, materialet e ndertimit, produkteve bujqesore, blegtorale, ushqimore etj. Import dhe tregtim me shumice pakice te automjeteve dhe mjeteve minierash, ndertimore te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per to
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Simeon Liēo 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Simeon Liēo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EKSPLO-ALB
EKSPLO-ALB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!