Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
KAYMU ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51320026F-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim nepermjet internetit (e-commerce) shitje nepermje internetit tek konsumatori dhe nga biznesi tek konsumatori, ankande online, faqje interneti per pazar (shopping), blerje shitje e sendeve te ndryshme dhe sherbime per perdorues ne rrjet (online) ne Shqiperi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kaymu Albania S.C.Cp 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: MAZARS
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KAYMU ALBANIA
KAYMU ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!