Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Agro Iliria Group
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51320033L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Eksport - importi i te gjitha produkteve dhe nenprodukteve bujqesore, blegtorale, ushqimore, te hortikultures, alkolike dhe jo alkoolike te prodhuara nga keto produkte, lendeve te para, agroinputeve dhe materialeve biologjike qe sherbejne per keto sektore dhe agroindustrine etj. Shoqeria do te meret me prodhimin, grumbullimin dhe seleksionimin e bimeve e frutave te ndryshme, bimeve medicinale dhe luleve, pemeve dekorative, disa produkte blegtorale, pyjore, zhvillimin e agroturizmit, akuakultures etj. Shoqeria do te sherbeje gjithashtu si nje qender private e sherbimit keshillimor, dhenie e asistences dhe mbeshtetjes teknike, trajnim dhe konsulence drejtimi e menaxhimi si dhe certifikim per sa i perket cilesise dhe standarteve te produkteve te permendura sa me siper.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpėtim Oseku 50
Ilir Trebicka 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shpėtim Oseku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agro Iliria Group
Agro Iliria Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!