Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
RADHIMA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321002K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime dhe konsulenca Financiare, Fiskale, Ligjore, Ndermjetesim, Ekspert Kontabel i Autorizuar etj. Konsulence, trajnime dhe sherbime ne fushen fiskale, financiare e ligjore etj. Blerjen, marrjen e dhenien me qera apo ne pergjithesi, shfrytezimin e pasurive te paluajtshme dhe dhenien e garancive personave te trete. Investime ne sektore te ndryshme te industrise si ne fushen e sherbimeve te ndertimit, te bujqesise, ne fushen e industrise mekanike dhe ne fusha te tjera per mallra konsumi ne pershtatje me nevojat e tregut te brendshem shqiptar apo te huaj dhe aktivitet tregtar e turistik. Realizimin e kontratave marreveshjeve, ortakerive, shoqerive te perbashketa apo i formave te tjera te lejuara nga legjislacioni shqiptar me persona fizike dhe juridike shqiptare apo te huaj per te realizuar operacione industriale tregtare dhe veprimtari te ndryshme ekonomike qe jane te nevojshme dhe ne interes te shoqerise. Import-export, tregtine me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem, kryerjen dhe marrjen pjese ne te gjitha aktivitetet qe nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar mund te ushtroje ne baze te legjislacionit shqiptar si dhe cdo aktivitet tjeter te nevojshem per realizimin e qellimeve te shoqerise perfshire dhe aktivitetin e ofrimit te sherbimeve, tregtimin, importin dhe eksportin e mallrave dhe sherbimeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gent Radhima 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gent Radhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RADHIMA
RADHIMA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!