Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
LEPA 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321003S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Blerje, pėrpunim dhe shitje tė lėkurėve tė bagėtive tė tė gjitha llojeve. Import-Eksport lėkure.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gjin Pjetergjokaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gjin Pjetergjokaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEPA 2015
LEPA 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!