Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
AGRO-MED-SEA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321006T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e agrokultures,flores , faunes,konsulenca , Shitje artikuj te ndryshem me shumice e pakice, transport brenda vendit mallrash, import-eksport ,Bar-kafe, agjensi turistike , agjensi udhetimi,ndertim per vete e per te trete,konstruksione te te gjitha llojeve, Agjent i transferimit te parave me dhe per llogari te subjektit financiar jo-banke,,Shitje me shumice e pakice veshjesh e konfeksione te ndryshme ,sherbime te ndryshme ne fushen e telekomunikacionit dhe te informatikes ,veprimtari komisionere , tregeti me shumice dhe pakice te lendeve te para dhe mallrave produkt i gatshem ushqimore ne pergjithesi,pije po dhe jo alkoolike,duhan dhe cigare,industriale te te gjitha llojeve,elektroshtepiake dhe elktrokulturore,bujqesore,blegtorale dhe bime medicinale,prodhim dhe tregtim konfeksioneshjende ndertimi dhe paisje higjeno-sanitare, ne fushen e informatikes; perpunim druri; agjensi shitje-blerje dhe dhenie me qera te pasurive te paluajtshme; transport mallrash toksor dhe detar per vete dhe per te trete; si dhe cdo aktivitet tjeter i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermal Micaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ermal Micaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO-MED-SEA
AGRO-MED-SEA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!