Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LEGAL PUBLISHING ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321007E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konsulence dhe sherbime ne fushen e publikimeve juridike, ekonomike, financiare si dhe hapjen e agjencive apo qendrave te kerkimeve per sherbime te tilla, afatshkurtera dhe afatgjata brenda dhe jashte vendit. Marrja pjese neper ankande dhe tendera, si dhe te beje sherbime qe kane lidhje me objektin e veprimtarise se saj. Pregatitja e projekte investuese dhe trajnime si dhe t'i menaxhoje ato. Blerje pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, mjeteve te transportit t'i marre ose t'i leshoje me qera, te marre pjese ne tenderin e tyre, si dhe te beje ndertime, rikonstruktime, rregullime, sherbime, etj., apo te transferqje te palet e tjera punet e tyre, me pakice dhe shumice. Tregtim me pakice dhe shumice, ne format e parashikuara dhe te lejuara nga legiislacioni shqiptar. Shoqeria, mund te kryeje per permbushjen e qellimeve te saj cdo lloj operacioni tregtar, mund te vendose pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, ta hipotekoje kete pasuri ne rregjistrin e pasurive te paluajtshme ne emer te saj. Mund te hyje ne tratativa dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane te njejtin objekt veprimtarie per te realizuar fitime ne fushat e permendura ne kete nen. Shoqeria, per te realizuar qellimin e saj, perdor te drejtat e pronesise, te mallrave te luajtshme dhe te paluajtshme, brenda dhe jashte vendit, ushtron veprimtari te ardhure dhe kursimi, krijon pengje dhe ipotekim mbi keto, perfiton, krijon, shlyen dhe ndan cdo lloj te drejte materiale, qeraje apo te drejta te mallrave te luajtshme dhe te paluajtshme. Kontraktimi, marrje apo dhenie, ne lidhje me fushen e veprimtarise, te cdo lloj kreditimi me afat te shkurter, te mesem dhe te gjate, ne tregjet e brendshme dhe te jashtme, te mundesoje kredi mallrash, pengjesh, importimi dhe eksportimi. Perfitoje, transferoje, te marre apo jape me qera, te bleje dhe shese, si dhe te kontraktoje, te drejten e markes, patentes, licences, dhe te drejtat e tjera qe jane te ngjashme me keto. Shoqeria, sic mund te ushtroje punet qe tregohen ne objektin e veprimtarise se saj, brenda dhe jashte vendit, ashtu edhe mund te marre pjese, te perfitoje apo te transferoje nga/te palet e tjera, mund te marre pjese ne kapitalet e personave juridike dhe fizike, te vendit apo te huaj, te krijuar ose qe krijohen me qellim tregtie, industrie, etj, ne lidhje me keto fusha.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
LÜFTÜRRAHMAN BASÖZ 50
RAMAZAN ĒAKMAKCI 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: LÜFTÜRRAHMAN BASÖZ
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEGAL PUBLISHING ALBANIA
LEGAL PUBLISHING ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!