Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
WAN TIRANA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321009U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim, shpermdarje dhe shitje me pakice e veshjeve te te gjitha llojeve (sportive, casual, elegante etj ); aksesore veshjesh; kepuce, kozmetike,syze, ora, canta, cadra, bizhuteri dhe stoli; si dhe cdo artikull tjeter veshjesh, aksesoresh sportive te cdo lloji dhe natyre. Cdo lloj iniciative tjeter komerciale dhe industriale qe synon mbeshtetjen edhe ne forme promocionale te aktivitetit te kompanise. Hapja e degeve te shoqerise ne te gjithe vendin dhe jashte tij, edhe ne formen e franchising; Krijimi dhe menaxhimi i kioska, bare, restorante, plazhe private dhe ambjente argetuese, ambjente vallezimi,menaxhimin dhe organizimin e eventeve te cdo lloji drejtuar institucioneve dhe kompanive publie dhe private; Ushtrim i veprimtarive ne fushen e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, veprimtari financiare dhe tregetare ne funksion te arritjes se objektivave te kompanise; shitja, blerja e aksioneve te shoqerive ne krijim apo te krijuara.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valter Tomassi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Valter Tomassi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WAN TIRANA
WAN TIRANA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!