Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ERALDI & PSM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51322004I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e kryerjes te ndertimeve si ndertime rrugesh, ndertime hidraulike, hidroteknike, si ndertime hidrocentrale, ndertime ujesjellesa, kanalizime, te veprave te kullimit dhe ujitese, ndertime objektesh civile e ekonomoike,restaurime te godinave civile e ekonomike, tregetim me shumice e pakice te mallrave industriale. Import - exportin nga Kina, Europa, mallra, atlete e kepuce, veshje, artikuj sportive, kostume, konfeksione tregtimin e mallrave bujqesor, ushqimore e industrial, tregtimin dhe montimin e impianteve te kondicionimit, kryerjen e transportit te mallrave, te materialeve elektrike, elektronike, mallrat e gatshme ose gjysem te gateshme, kryerjen e sherbimeve publike per pastrimin e siperfaqeve urbane, kryerjen e transportit te mbeturinave inerte, te mbetjeve te ngurta, tregtimin me shumice e pakice te pjeseve te kembimit per automjete dhe motomjete, kryerjen e transportit te udhetareve, tregetimin me shumice te lendeve te para, te mallrave te gatshem dhe te materialeve, te ndertimit prodhimin dhe tregetimin e lendeve plastike per ndertim punimeve mbrojtese dhe hidraulike, kryerjen e veprimtarise se ndertimit te objekteve civile, industriale e turistike, prodhim I materialeve inerte prej guri, rere, ēakulli dhe prodhime qeramike, tulle dhe parafabrikate, prodhim e tregetim te elementeve betonarme, prodhim dhe tregetim te materialeve te imeta, te gatshme e gjysem te gatshme. Kryerjen e aktiviteteve tregtare, blerja shitja dhe administrimi i pasurive te patundshme te cilat jane ne interes te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petrit Marku 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Petrit Marku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERALDI & PSM
ERALDI & PSM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!