Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
E.B.O KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51322014P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit dhe sherbimeve te ndertimit (punime armature, hekuri, murature, hidrosanitare, elektrike, shtesasa, pllaka etj) dhe restaurimit te te gjitha llojeve dhe te gjitha permasave apo funksionit per te cilen ato ndertohen. Prodhim material ndertimi, inerte guri, rere, elemente betoni e betonarme. Tregtimit me shumice e pakice dhe import-eksport te mallra industriale, ushqimore, lende te para, pjese kembimi per makina, pije, veshmbathje e konfeksione, hidro - sanitare, hidraulike, kanceleri per zyra e shkolla, orendi shtepiake, mobilje te ndryshme, pajisje elektrike e elektronike, kinkaleri, elektro -shtepiake, kompiuterike, pjese kembimi per automjete, produkte bujqesore e blegtorale, fruta- perime, produkte te detit, bime medicinale eterovajore e mjeksore, prodhime kozmetike dhe estetike, parfumeri, kimike dhe detergjente. Hoteleri turizem, bar - kafe e restorant. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhevdet Lasku 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Eduart Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E.B.O KONSTRUKSION
E.B.O KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!