Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ITALIAN CONCEPT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51322016I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te kryeje aktivitetin e meposhtem (vetem nese eshte i percaktuar): Tregetim, shpemdarje dhe shitje me pakice e veshjeve te te gjitha llojeve (sportive, casual, elegante etj ..); aksesore veshjesh; kepuce, kozmetike, syze, ora, canta, cadra, bizhuteri dhe stoli; veshje intimo, rroba banjo, rrobdishane si dhe cdo artikull tjeter veshjesh, aksesoresh sportive te cdo lloji dhe natyre, per meshkuj dhe femra. Tregetim "online" i produkteve te sipercituara. Cdo lloj iniciative tjeter komerciale dhe industriale qe synon mbeshtetjen edhe ne forme promocionale te aktivitetit te kompanise. Hapja e degeve te shoqerise ne te gjithe vendin dhe jashte tij, edhe ne formen e franchising; Krijimi dhe menaxhimi i kioska, bare, restorante, plazhe private dhe ambjente argetuese, ambjente vallezimi,menaxhimin dhe organizimin e eventeve te cdo lloji drejtuar institucioneve dhe kompanive publie dhe private; Ushtrim i veprimtarive ne fushen e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, veprimtari financiare dhe tregtare ne funksion te arritjes se objektivave te kompanise; shitja, blerja e aksioneve te shoqerive ne krijim apo te krijuara.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Monica Liotta 75
Rosario Domizio 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Monica Liotta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITALIAN CONCEPT
ITALIAN CONCEPT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!