Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TIGRI-55 SECURITY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51322017Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi i objekteve publike ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise.Sigurimin e mbrojtjes se jetes personave fizike,shtetas shqiptar dhe te huaj, import dhe eksport i artikujve kozmetike me shumice e pakice te artikujve elektronik, paisjeve elektronike te mbrojtjes dhe sigurise (kamera,sisteme alarmi e aksesor te tyre) instalime program dhe mirmbajtje ne rrjete kompjuterike.Sigurimin dhe transportimin e vlerave monetare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Melsi Martiro 49
Merita Laze 51
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Melsi Martiro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TIGRI-55 SECURITY
TIGRI-55 SECURITY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!